Sezimovo Ústí    

             Wellness Centrum Svaté Pole 41 263 01 Dobříš     

2.1.2013

Obrázek uživatele ictus

 

 

Vážení spoluobčané,

 

 

 

jsme nezisková společnost, která pomáhá lidem po mozkové příhodě vrátit se zpět do plnohodnotného života. Nebuďte lhostejní k tomuto problému, který může postihnout každého z Vás bez ohledu na věk a přispějte jakoukoliv částkou na č. účtu 204354986/0600. Budeme rádi za jakoukoliv pomoc. A k čemu je použijeme? Na rehabilitační pobyty (ukázka), na zvedáni sebevědomí, pořizování media o iktu a jak ho zvládnou, a podobné akce.

Podrobnosti najdete na stránkách www.ictus.cz.

Mnozí si řeknou, ať se stát postará. To by bylo hezké, ale spolehnout se na stát nemůžeme. Nemohli bychom dělat to, co děláme úspěšně řadu let. Kromě standardních procedur děláme i „nadstandardní“ procedury. Učíme lidi po cévních mozkových příhodách například plavat, lyžovat a mnoho dalších aktivit. Prostě je učíme znovu žít.

My tomu říkáme „Nakopnout do života“

Kvůli tomu jsme založili konto u GE Money Bank, 204354986/0600, kde budeme za tímto účelem shánět drobné, ale i pravidelné investory. Spojte se s námi na ictus@ictus.cz a mi Vám přidělíme unikátní číslo, podle kterého na konci roku uděláme součet.  

Víte, že si můžete v rámci ročního zúčtování daní uplatnit úhrnnou hodnotu darů, která musí činit minimálně 1000 Kč, nebo alespoň částku přesahující 2% základu daně, maximálně 10% základu daně. Hodnotu darů lze odečíst v tom zdaňovacím období, ve kterém byly dary prokazatelně poskytnuty.

 

Po skončení roku Vám pošleme potvrzení o přijetí Vámi poskytnutého daru.

Pro informaci Vám předkládáme přehledy dvou měsíců, listopad a prosinec 2012.

                                                                     Dohnálek

 

Motto: Pouze postižený, mající vůli k aktivní činnosti, může něco dokázat.

 WEB: http://www.ictus.cz

 mailto: ictus@ictus.cz

 mob: 603 500 718

Odkazy přátel v nemoci

   

 

Kamarádi

ddd